Hizmetler - Vize Keyfi- Vize Danışmanlık- Vize İşlemleri

Add to watchlist
Published on Mayıs 17, 2020
Published by ahmet
Viewed by 25 people
#46
İlanı verenle iletişime geç

Description of item

Vize Keyfi, tüm dünya ülkelerinin vize işlemleri, oturum izinleri ve vatandaşlık kazanma işlemleri hakkında müşterilerine her adımda destek veren bir danışmanlık firmasıdır. Firmamız; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının ve Türkiye’de ikamet etmekte olan yabancı ülke vatandaşlarının diğer ülkelerle olan turistik, ticari, aile ziyareti, eğitim, yatırım vb gibi amaçlarla yapacakları seyahatleri öncesinde ihtiyaç duyulan tüm alanlarda danışmanlık vermektedir.

Vize Keyfi, özellikle en çok ihtiyaç duyulan Amerika Vizesi, İngiltere Vizesi, Kanada Vizesi ve Schengen Vizesi süreçlerinin yanında tüm dünya ülkelerinin göçmen ve göçmen olmayan vize işlemleri ile ilgili siz değerli müşterilerimize danışmanlık hizmeti vermektedir.
Her devletin, kendi ülkelerini ziyaret edecek, eğitim görecek, yatırım yapacak yabancı ülke vatandaşlarına yönelik farklı kuralları vardır. Bu kurallar genelde devletler tarafından net olarak belirlenmekte, başvuranların bu kurallara uygun davranıp davranmadıkları konsolosluklar tarafından değerlendirilmektedir. Başvuranların bu kuralları ve prosedürleri iyi bilmesi gerekmektedir.

Vize, oturum ve vatandaşlık kazanma işlemleri prosedür olarak karmaşık, vakit alan ve insan psikolojisini yıpratan bir süreçtir. Bu problemli ve karmaşık süreçte vaktinizi daha verimli değerlendirmek için danışmanlık hizmeti almak en doğru olandır. Bireysel başvurularda ilk kez bu süreçlerle karşılaşan kişiler süreçte yapmış oldukları ufak hatalardan dolayı başvuru sonucunda olumsuz sonuçla karşılaşabilmektedir. Bu durumda kişiler hem zaman hem de gereksiz para kaybı yaşamaktadır.

Vize Keyfi firması yılların vermiş olduğu deneyim ve birikim ile vize, oturum ve vatandaşlık kazanım süreçlerinde hızlı ve profesyonel hareket etmektedir. “Vizenizi biz alalım, keyfini siz çıkarın” sloganı doğrultusunda, amacımız vize işlemleri sürecinde olabildiğince sizlerin işini kolaylaştırmaktır.

Vize Keyfi danışmanları müşteri odaklı çalışmaktadır. İlk hedefimiz müşterimizin talep ettiği doğrultuda bir danışmanlık hizmetinin sunulmasıdır. Müşterililerimizin, uzmanlarımız ile iletişim kurdukları ilk andan itibaren isteklerinin neler olduğu öğrenilmekte ve kendilerine süreç konusunda ayrıntılı bir bilgilendirme yapılmaktadır. Bir sonraki aşamada danışmanımız, müşterimiz için bir yol haritası belirlemekte ve bu doğrultuda hareket edilmektedir.

Bizlere 90 212 909 22 10 numaramızı arayarak, vize@vizekeyfi.com adresine mail göndererek ve www.vizekeyfi.com sayfamızdan form doldurarak ulaşabilirsiniz.

Konum

Ülke
Turkey
Kent
İstanbul
Adres
Ergenekon Mah Uzay Apt No:15 Kat:4 D:4 Şişli/İstanbul

Other information

Domain (Alan Adı): https://vizekeyfi.com/

Review & feedback on Vize Keyfi- Vize Danışmanlık- Vize İşlemleri(0)

  Be first to review or feedback

  Add new review

  Post any questions you have or your experience with this item or seller. All comments are moderated
  Real name or Username
  Will not be published
  Review, feedback or question
  *
  This field is required

  Clear